به یاری خدا جشنواره هیجان انگیزی را با کمک تمام بچه های باهوش ایران برگزار می کنیم
 آخرین وضعیت رتبه و امتیازم در این جشنواره چیست؟!
در این صفحه می توانید فایل هایی را دریافت کنید که در آن مشخص می شود که تا الآن در جشنواره کیدوکو چند امتیاز دارید و در رتبه چندم جدول امتیازات هستید. همچنین می توانید اصل پاسخ های فرستاده شده تان را ببینید تا اگر اشتباهی در پاسخ دهی داشتید، متوجه آن شوید و در مسابقات بعدی این اشتباه را تکرار نکنید:

تذکر:

1- برای بازکردن فایل های اکسل به برنامه «میکروسافت اکسل» نیاز دارید و برای بازکردن فایل های پی دی اف، به برنامه «ادوبی ریدر» نیاز دارید.

2- در تمام فایل های زیر، سه رقم وسط شماره های تلفن همراه به «صفر» تبدیل شده است و تمام شماره ها با رقم 9 شروع می شود. مثلا شماره تلفن 09123456789 در این فهرست ها به شکل 9123000789 ثبت شده است.

3- برای یافتن سریع تر شماره تلفن همراهتان در این فهرست ها می توانید از گزینه Find در برنامه های اکسل یا ادوبی ریدر استفاده کنید (یادتان نرود که فقط با شیوه ای که در بند بالایی تذکر داده شد شماره تلفن همراهتان را وارد کنید).


کیدوکوبازهای ۴در۴ برای مشاهده وضعیت امتیازات تا آخر مسابقه ۲۴ با فرمت اکسل اینجاکلیک کنند و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنند.

کیدوکوبازهای ۶در۶ برای مشاهده وضعیت امتیازات تا آخر مسابقه ۲۴ با فرمت اکسل اینجاکلیک کنند و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنند.

برای مشاهده کل پیامکهای دریافت شده مسابقات ۲۱ تا ۲۴ با فرمت اکسل اینجا کلیک کنید و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنید.

 

------------------------


کیدوکوبازهای ۴در۴ برای مشاهده وضعیت امتیازات تا آخر مسابقه بیستم با فرمت اکسل اینجاکلیک کنند و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنند.

کیدوکوبازهای ۶در۶ برای مشاهده وضعیت امتیازات تا آخر مسابقه بیستم با فرمت اکسل اینجاکلیک کنند و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنند.

برای مشاهده کل پیامکهای دریافت شده مسابقات هفدهم تا بیستم با فرمت اکسل اینجا کلیک کنید و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنید.

 

------------------------


کیدوکوبازهای ۴در۴ برای مشاهده وضعیت امتیازات تا آخر مسابقه شانزدهم با فرمت اکسل اینجاکلیک کنند و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنند.

کیدوکوبازهای ۶در۶ برای مشاهده وضعیت امتیازات تا آخر مسابقه شانزدهم با فرمت اکسل اینجاکلیک کنند و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنند.

برای مشاهده کل پیامکهای دریافت شده مسابقات هفتم تا شانزدهم با فرمت اکسل اینجا کلیک کنید و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنید.

تذکر مهم: نتایج مسابقات ۷و۸ در فهرست های بالایی درج نشده است. این مسابقات به دلیل اشکالاتی کنسل شده و امتیاز آنها برای هیچیک از مخاطبان درنظر گرفته نشده است.

------------------------

کیدوکوبازهای ۴در۴ برای مشاهده وضعیت امتیازات تا آخر مسابقه ششم با فرمت اکسل اینجا کلیک کنند و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنند.

کیدوکوبازهای ۶در۶ برای مشاهده وضعیت امتیازات تا آخر مسابقه ششم با فرمت اکسل اینجا کلیک کنند و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنند.

برای مشاهده کل پیامکهای دریافت شده مسابقات اول تا ششم با فرمت اکسل اینجا کلیک کنید و برای مشاهده با فرمت پی دی اف اینجا کلیک کنید.

 
 
بالا